Hemostop Gel MAX – Informace a recenze

Hemostop gel recenze

Hemostop gel

Hemostop Gel MAX je zdravotnickým prostředkem, který je určen k léčbě hemeroidů a úlevě od obtíží, které jsou s nimi spojeny. Jeho léčivé složky tvoří přírodní extrakty z celkem 12 různých bylin. Při použití dochází k hydrataci, zklidnění a zvláčnění postiženého místa, potlačení zánětlivých procesů, regeneraci tkáně a působení chladivého a čistícího efektu.

Obsah balení: 75 ml

Orientační cena: 130,- Kč

VÍCE INFORMACÍ O HEMOSTOP GEL MAX

Hemostop Gel MAX používáme v těchto případech

 1. Narušení tkáně sliznice konečníku, které se projevuje vznikem hemeroidů
 2. Při podráždění a rozpraskání sliznice konečníku a jeho okolí
 3. Při nepříjemných pocitech v oblasti konečníku jako je bolest, pálení, svědění, píchání

Léčivé složky

Obsahuje extrakty z celkem 12 bylin a rostlin. Zde je jejich abecedně řazený přehled.

 • Aloe vera (listy)
 • Boswellia
 • Černý bez (květ)
 • Dub letní (kůra)
 • Jitrocel kopinatý (listy)
 • Měsíček lékařský (květ)
 • Třezalka tečkovaná (nať)
 • Přeslička rolní (nať)
 • Řebříček obecný (nať)
 • Sléz lesní (květ)
 • Světlík lékařský (nať)
 • Violka vonná (květ)

Způsob používání

Před každým použitím zajistíme, aby byl konečník čistý. Adekvátní množství gelu vymáčkneme na prst a následně ho aplikujeme na postižené místo konečníku a jeho bezprostřední okolí. Po aplikaci si pochopitelně umyjeme ruce. V závislosti na možnostech a potřebě aplikujeme dvakrát až třikrát denně po dobu 5 až 10 dní do úplného odeznění problémů. Je určen pouze k vnějšímu/zevnímu užívání.

Důležité dodatečné informace

 • Mohou ho používat i těhotné a kojící ženy.
 • U naprosto všech osob je nutné být opatrný co do možné alergické reakce na některou ze složek prostředku.
 • Skladujeme za standardních podmínek, tedy v rozmezí teplot 15°C až 25°C, bez možného kontaktu s přímým slunečním svitem a mimo působení mrazu.
 • Skladujeme na místě, kde se k němu nemohou dostat děti.
 • Je určen výhradně k zevní (vnější) aplikaci.

Zlepšení účinnosti léčby pomocí probiotických tablet Hemostop Probio MAX

Hemostop Probio MAXPro zvýšení účinnosti léčby hemoroidálních onemocnění doporučuje samotný výrobce, ale i celá řada uživatelů v rámci svých reálných zkušeností kombinovat gel s probiotickými tobolkami Hemostop Probio MAX. Ty obsahují probiotický komplex složený ze tří kultur, a to konkrétně z Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum a Bifidobacterium longum. Balení obsahuje 90 tobolek, přičemž denní dávka je jedna tobolka denně (vystačí tedy přibližně na 3 měsíce užívání). Cena balení se pohybuje okolo 450,- Kč.

VÍCE INFORMACÍ O TOBOLKÁCH HEMOSTOP PROBIO MAX

Uživatelské recenze

David P.

Vzhledem k mým zdravotním predispozicím a sedavému způsobu zaměstnání se u mě hemoroidy objevili už několikrát. Vždy jsem k léčbě použil Hemostop Gel a do několika málo dnů potíže téměř zcela ustoupili. V současné době ho již používám pravidelně v jistých intervalech jako prevenci a jsem zcela spokojen.


Michaela Š.

Po nějakých 8 dnech jsem zcela bez problémů. Funguje opravdu bezchybně.


Pavel B.

Bohužel patřím mezi ty, kteří se museli potýkat s trochu většími nepříjemnostmi, jako je kupříkladu krvácení z konečníku. Hlavně v druhé polovině léčby jsem ho proto kombinoval ještě s jinými druhy přípravků, abych dosáhl co nejlepšího zotavení. Pokud ho mám však hodnotit tak nějak celkově, tak se rozhodně jedná o dobrý přípravek, který hodně pomůže od nepříjemných pocitů, otoku a krvácivosti. Doporučuji.


Jan G.

Gel jsem kombinoval i s probiotickými tabletami od stejné značky. Prvotní úleva po aplikaci je téměř okamžitá a při správném doléčení i trvalá, což je minimálně můj případ. Preventivně jsem i začal více vyhledávat pohyb a dle mého názoru i to mělo vliv na to, že se mi problémy s hemeroidy nikdy nevrátily.


Iva D.

Léčbu tímto přípravkem jsem zkombinovala se změnou stravování a dodnes jsem zcela bez komplikací.


Tereza B.

Hemoroidy jako takové jsem neměla, nebo si toho aspoň nejsem vědoma, ale hodně mě to v oblasti konečníku bolelo a svědilo. Po několikadenní aplikaci Hemostop Gelu mě tyto nepříjemné pocity zcela opustily.


Veronika D.

Pro mě je to intimní záležitost a tak to nebudu zdlouhavě rozebírat. Pomohl a za to jsem vděčná.


Ondřej J.

Používám jak gel, tak tobolky a moje potíže se radikálním způsobem zlepšily.


Tomáš C.

Nemůžu říct, že jsem zcela vyléčen, ale vzhledem k tomu jak nepříjemné obtíže jsem měl a jak se cítím dnes, rozhodně můžu konstatovat, že se jedná o naprosto úžasný obrat k lepšímu. Koupil bych si ho bez váhání znovu.


Zdena O.

Problémy s hemoroidy se u mě objevují opakovaně a vyzkoušela jsem hned několik různých přípravků. O žádném z nich nemůžu říct, že by mi nepomohl a každý z nich můžu doporučit, nicméně Hemostop měl asi nejlepší výsledky. Minimálně to tak já sama vnímám.


Petra V.

Koupila jsem si ho na doporučení lékárníka přímo v lékárně a jsem naprosto spokojená. Vyzkoušejte a sami uvidíte, že funguje.


Kamila CH.

Vyzkoušela jsem hned několik mastiček a až s touto se mi skutečně ulevilo. Podle recenzí na internetu je to asi dosti individuální, ale já na něj nedám dopustit.


Petr T.

Pomáhá a velkou výhodu spatřuji v tom, že je to vyrobené primárně z extraktů z bylin a ne z nějakých chemikálií v laboratoři.


Jan O.

Jestli na něm můžu něco vyzdvihnout kromě toho, že člověka zbaví hemoroidů, pak je to fakt, že úleva od takových těch pocitů pálení a podobně ustupuje hned po prvním namazání.


Eliška V.

Přináší okamžitou úlevu, dlouhodobě zbavuje hemeroidů a nestojí moc. Co víc si přát…


Miroslav R.

Jakožto dlouholetý profesionální řidič kamionu, který tráví hodiny a hodiny sezením mnoho dní po sobě, trpím hemeroidy a pocity svědění, škrábání, pálení a spol. v oné oblasti velmi často. Vzhledem k mému zaměstnání a životnímu stylu, který je s ním spojený se jich asi jen tak nezbavím, ale pokud potřebuju akutně ulevit od nepříjemných pocitů, můžu se na Hemostop Gel spolehnout.


Zdeněk K.

Můj stav se mírně zlepšil, nicméně spíše bych řekl, že nepomohl, než pomohl. Znovu už bych si ho nekoupil.


Filip A.

Hemoroidy mě trápí už léta a nikdy jsem to příliš neřešil. Někdy to zkrátka bylo horší, jindy lepší. Jednou jsem si řekl, že si na to koupím nějakou mastičku a narazil jsem na tento gel. Nikdy jsem nic jiného nevyzkoušel a tak jsem neměl ani žádná přehnaná očekávání. Nakonec ale musím říct, že splnil účel bez výhrad. Byly to víc než dobře vynaložené peníze.


Marek S.

Konečník mě dost svědil a po krátkém používání tohoto gelu problémy zcela zmizeli. Za mě osobně tedy mohu jen doporučit.


Martin K.

Oceňuji především to, že zabírá naprosto ihned po namazání a pocity pálení tedy okamžitě ustupují. Po druhém, nebo třetím namazání pálení zcela vymizí. Z hlediska praktičnosti je výhodu i to, že se po krátké chvíli úplně vstřebá a já nemám pocit vlhkosti mezi hýžděmi.


Simona D.

Každému můžu Hemostop jen a jen doporučit. Vyzkoušela jsem řadu produktů tohoto typu a tento konkrétní má nejrychlejší a nejlepší účinky. Zkoušela jsem jak samotný, tak v kombinaci s probiotickými tobolkami a mám pocit, že v druhém případě byl účinek silnější.

Výrobcem tohoto zdravotnického prostředku je společnost:

Simply You Pharmaceuticals Da Vinci Academia