Hemostop Gel MAX – Informace a recenze

Hemostop gel recenze

Hemostop gel

Hemostop Gel MAX je zdravotnickým prostředkem, který je určen k léčbě hemeroidů a úlevě od obtíží, které jsou s nimi spojeny. Jeho léčivé složky tvoří přírodní extrakty z celkem 12 různých bylin. Při použití dochází k hydrataci, zklidnění a zvláčnění postiženého místa, potlačení zánětlivých procesů, regeneraci tkáně a působení chladivého a čistícího efektu.

Obsah balení: 75 ml

Orientační cena: 130,- Kč

VÍCE INFORMACÍ O HEMOSTOP GEL MAX

Hemostop Gel MAX používáme v těchto případech

 1. Narušení tkáně sliznice konečníku, které se projevuje vznikem hemeroidů
 2. Při podráždění a rozpraskání sliznice konečníku a jeho okolí
 3. Při nepříjemných pocitech v oblasti konečníku jako je bolest, pálení, svědění, píchání

Léčivé složky

Obsahuje extrakty z celkem 12 bylin a rostlin. Zde je jejich abecedně řazený přehled.

 • Aloe vera (listy)
 • Boswellia
 • Černý bez (květ)
 • Dub letní (kůra)
 • Jitrocel kopinatý (listy)
 • Měsíček lékařský (květ)
 • Třezalka tečkovaná (nať)
 • Přeslička rolní (nať)
 • Řebříček obecný (nať)
 • Sléz lesní (květ)
 • Světlík lékařský (nať)
 • Violka vonná (květ)

Způsob používání

Před každým použitím zajistíme, aby byl konečník čistý. Adekvátní množství gelu vymáčkneme na prst a následně ho aplikujeme na postižené místo konečníku a jeho bezprostřední okolí. Po aplikaci si pochopitelně umyjeme ruce. V závislosti na možnostech a potřebě aplikujeme dvakrát až třikrát denně po dobu 5 až 10 dní do úplného odeznění problémů. Je určen pouze k vnějšímu/zevnímu užívání.

Důležité dodatečné informace

 • Mohou ho používat i těhotné a kojící ženy.
 • U naprosto všech osob je nutné být opatrný co do možné alergické reakce na některou ze složek prostředku.
 • Skladujeme za standardních podmínek, tedy v rozmezí teplot 15°C až 25°C, bez možného kontaktu s přímým slunečním svitem a mimo působení mrazu.
 • Skladujeme na místě, kde se k němu nemohou dostat děti.
 • Je určen výhradně k zevní (vnější) aplikaci.

Zlepšení účinnosti léčby pomocí probiotických tablet Hemostop Probio MAX

Hemostop Probio MAXPro zvýšení účinnosti léčby hemoroidálních onemocnění doporučuje samotný výrobce, ale i celá řada uživatelů v rámci svých reálných zkušeností kombinovat gel s probiotickými tobolkami Hemostop Probio MAX. Ty obsahují probiotický komplex složený ze tří kultur, a to konkrétně z Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum a Bifidobacterium longum. Balení obsahuje 90 tobolek, přičemž denní dávka je jedna tobolka denně (vystačí tedy přibližně na 3 měsíce užívání). Cena balení se pohybuje okolo 450,- Kč.

VÍCE INFORMACÍ O TOBOLKÁCH HEMOSTOP PROBIO MAX

Uživatelské recenze

David P.

Vzhledem k mým zdravotním predispozicím a sedavému způsobu zaměstnání se u mě hemoroidy objevili už několikrát. Vždy jsem k léčbě použil Hemostop Gel a do několika málo dnů potíže téměř zcela ustoupili. V současné době ho již používám pravidelně v jistých intervalech jako prevenci a jsem zcela spokojen.


Michaela Š.

Po nějakých 8 dnech jsem zcela bez problémů. Funguje opravdu bezchybně.


Pavel B.

Bohužel patřím mezi ty, kteří se museli potýkat s trochu většími nepříjemnostmi, jako je kupříkladu krvácení z konečníku. Hlavně v druhé polovině léčby jsem ho proto kombinoval ještě s jinými druhy přípravků, abych dosáhl co nejlepšího zotavení. Pokud ho mám však hodnotit tak nějak celkově, tak se rozhodně jedná o dobrý přípravek, který hodně pomůže od nepříjemných pocitů, otoku a krvácivosti. Doporučuji.


Jan G.

Gel jsem kombinoval i s probiotickými tabletami od stejné značky. Prvotní úleva po aplikaci je téměř okamžitá a při správném doléčení i trvalá, což je minimálně můj případ. Preventivně jsem i začal více vyhledávat pohyb a dle mého názoru i to mělo vliv na to, že se mi problémy s hemeroidy nikdy nevrátily.


Iva D.

Léčbu tímto přípravkem jsem zkombinovala se změnou stravování a dodnes jsem zcela bez komplikací.


Tereza B.

Hemoroidy jako takové jsem neměla, nebo si toho aspoň nejsem vědoma, ale hodně mě to v oblasti konečníku bolelo a svědilo. Po několikadenní aplikaci Hemostop Gelu mě tyto nepříjemné pocity zcela opustily.


Veronika D.

Pro mě je to intimní záležitost a tak to nebudu zdlouhavě rozebírat. Pomohl a za to jsem vděčná.


Ondřej J.

Používám jak gel, tak tobolky a moje potíže se radikálním způsobem zlepšily.


Tomáš C.

Nemůžu říct, že jsem zcela vyléčen, ale vzhledem k tomu jak nepříjemné obtíže jsem měl a jak se cítím dnes, rozhodně můžu konstatovat, že se jedná o naprosto úžasný obrat k lepšímu. Koupil bych si ho bez váhání znovu.


Zdena O.

Problémy s hemoroidy se u mě objevují opakovaně a vyzkoušela jsem hned několik různých přípravků. O žádném z nich nemůžu říct, že by mi nepomohl a každý z nich můžu doporučit, nicméně Hemostop měl asi nejlepší výsledky. Minimálně to tak já sama vnímám.


Petra V.

Koupila jsem si ho na doporučení lékárníka přímo v lékárně a jsem naprosto spokojená. Vyzkoušejte a sami uvidíte, že funguje.


Kamila CH.

Vyzkoušela jsem hned několik mastiček a až s touto se mi skutečně ulevilo. Podle recenzí na internetu je to asi dosti individuální, ale já na něj nedám dopustit.


Petr T.

Pomáhá a velkou výhodu spatřuji v tom, že je to vyrobené primárně z extraktů z bylin a ne z nějakých chemikálií v laboratoři.


Jan O.

Jestli na něm můžu něco vyzdvihnout kromě toho, že člověka zbaví hemoroidů, pak je to fakt, že úleva od takových těch pocitů pálení a podobně ustupuje hned po prvním namazání.


Eliška V.

Přináší okamžitou úlevu, dlouhodobě zbavuje hemeroidů a nestojí moc. Co víc si přát…


Miroslav R.

Jakožto dlouholetý profesionální řidič kamionu, který tráví hodiny a hodiny sezením mnoho dní po sobě, trpím hemeroidy a pocity svědění, škrábání, pálení a spol. v oné oblasti velmi často. Vzhledem k mému zaměstnání a životnímu stylu, který je s ním spojený se jich asi jen tak nezbavím, ale pokud potřebuju akutně ulevit od nepříjemných pocitů, můžu se na Hemostop Gel spolehnout.


Zdeněk K.

Můj stav se mírně zlepšil, nicméně spíše bych řekl, že nepomohl, než pomohl. Znovu už bych si ho nekoupil.


Filip A.

Hemoroidy mě trápí už léta a nikdy jsem to příliš neřešil. Někdy to zkrátka bylo horší, jindy lepší. Jednou jsem si řekl, že si na to koupím nějakou mastičku a narazil jsem na tento gel. Nikdy jsem nic jiného nevyzkoušel a tak jsem neměl ani žádná přehnaná očekávání. Nakonec ale musím říct, že splnil účel bez výhrad. Byly to víc než dobře vynaložené peníze.


Marek S.

Konečník mě dost svědil a po krátkém používání tohoto gelu problémy zcela zmizeli. Za mě osobně tedy mohu jen doporučit.


Martin K.

Oceňuji především to, že zabírá naprosto ihned po namazání a pocity pálení tedy okamžitě ustupují. Po druhém, nebo třetím namazání pálení zcela vymizí. Z hlediska praktičnosti je výhodu i to, že se po krátké chvíli úplně vstřebá a já nemám pocit vlhkosti mezi hýžděmi.


Simona D.

Každému můžu Hemostop jen a jen doporučit. Vyzkoušela jsem řadu produktů tohoto typu a tento konkrétní má nejrychlejší a nejlepší účinky. Zkoušela jsem jak samotný, tak v kombinaci s probiotickými tobolkami a mám pocit, že v druhém případě byl účinek silnější.


Zuzana O.

Zcela upřímně musím říct, že mi Hemostop nepomohl a překvapuje mě, že je s ním tolik lidí spokojených. Používala jsem ho dlouho a přesně dle instrukcí, ale žádné výrazné zlepšení mého stavu se nekonalo. Asi je to individuální. Hemeroidů jsem se zbavila až poté, co jsem začala mazat Hemodinem, což je takový gel z dubové kůry. Na trhu je takových gelů ale víc. Teď už mám od svědění konečníku a bolestivého vyprazdňování pokoj.


Eva K.

Já můžu Hemostop doporučit. Při problémech jsem používala ten gel i ty tobolky a dnes ve vlnách preventivně několikrát do roka kupuju už jen ty tobolky. Dle mého názoru to ale není jen a pouze o tom. Člověk musí změnit i svůj životní styl. To znamená pít hodně vody, jíst zdravě – důležité je ovoce a zelenina bohatá na vlákninu, konzumovat kysané mléčné výrobky a také cvičit, a to jak obecně, tak cíleně nějaké cviky na posílení pánevního dna. Samozřejmostí je pak správná hygiena. Tohle všechno sice není otázka několika málo dní, nebo týdnů a rozhodně to není lehké, ale zcela určitě to stojí za to. S hemoroidy jsem se prala hodně dlouho, takže vím, o čem mluvím.


Eliška H.

Tahle mast, teda vlastně gel je nejlepší. Osvědčily se mi i dubová kůra a heřmánek, ze kterých se dá udělat odvar. Důležité je i dodržování čistoty. Zkrátka se pravidelně sprchovat a tak podobně. Kdysi jsem používala i čípky na hemeroidy, ale dnes už bohužel nevím, která to byla značka. Ty byly také dobré.


Lenka J.

Trpěla jsem vnějšími hemeroidy. Nebyly naštěstí nijak vážné, ale bolelo to až hrůza. Zvažovala jsem zajít na operaci, ale zkušenosti některých mých kamarádek a známých mě od tohoto kroku odradily. Nakonec jsem si koupila v lékárně Hemostop. Gel i tablety. Pomohlo to a v současnosti jsem bez komplikací. Není to každopádně samospasitelné. Člověk musí alespoň částečně změnit svůj životní styl a dělat pro to i něco jiného, jinak se to bude pořád vracet a vy to budete pořád mazat a pojídat tablety.


Ivana P.

Na doporučení jsem si pořídila Hemostop Gel MAX. Jednak po namazání značně nevybíravě pálil a hlavně mi prakticky nijak neulevil. Nakonec jsem skončila u gelu z dubové kůry, který vřele doporučuji. Současně s tím jsem začala brát probiotika, která dle mého názoru měla na celou věc taky velice příznivý vliv. To je moje zkušenost.


Jana B.

Jistou dobu jsem se s hemoroidy potýkala hodně dlouhou dobu. Vyzkoušela jsem leccos, ale účinek to mělo minimální, nebo dokonce žádný. Potom jsem přešla na Homostop a výrazně upravila svůj jídelníček. V krátké době došlo k velké úlevě a po delší době i k celkovému vyléčení.


Markéta S.

Tenhle gel je hodně dobrý a z hlediska úlevy od akutních problémů a jako podpora léčení k nezaplacení. Je to ale jen jakási pomyslná náplast a podpora. Pokud se chce kdokoliv nadobro zbavit hemoroidů, tak musí dodržovat základní pravidla prevence jejich vzniku. Jinak je to začarovaný kruh, kdy se budou neustále znova objevovat, až nakonec člověk skončí pod kudlou.


Marie Š.

Já jsem jedna z těch stydlivek, které s tímto typem problémů odmítají jít k doktorovi. Zároveň jsem si byla vědoma toho, že to samo od sebe jen tak nezmizí, zvlášť když se to konstantně zhoršovalo. Něco jsem si o tom proto přečetla na internetu. Výsledkem bylo to, že jsem si koupila gel Hemostop, začala jíst mnohem více ovoce a cvičit nějaké cviky na posílení pánevního dna. Jsem přesvědčená, že to byla kombinace všech těchto tří věcí dohromady, která mi pomohla. Zafungovalo to a koupě zcela jistě nelituju.


Michaela Č.

Zcela prapůvodně jsem si na doporučení svojí doktorky šla do lékárny pro Faktu mast, kterou ale v té chvíli neměli na skladě. Namísto toho mi tedy nabídli Hemostop. Jediné co k tomu můžu říct je, že mi pomáhá a jsem spokojená. Je ale nutné, a to se týká všech těchto přípravků, ten gel, či tu mast pořádně namazat nejen na ten řitní otvor zvenku, ale i částečně dovnitř prstem.


Veronika L.

Když mám problémy, začnu brát ty Hemostop tobolky a ve většině případů to odezní. Někdy je to samozřejmě horší, takže začnu mazat i tím gelem. Podle vážnosti to léčení trvá několik dnů až pár týdnů. Já jsem s tou značkou spokojená. Navíc je to volně prodejné, takže nemusím chodit k doktorovi, aby mi to předepsal.


Sára D.

Používala jsem ho po porodu. Když jsem kojila, tak jsem mazala. Na doléčení jsem pak ještě potom, co jsem přestala kojit, brala ty probiotické tobolky. Dle mé zkušenosti je dobrý, protože mi pomohl.


Radka C.

Problémy s hemoroidy jsem začala mít klasicky po porodu. Během prvních dvou měsíců potom jsem vyzkoušela hned několik přípravků – gel z dubové kůry, Faktu mast a čípky, Mastu mast, Procto-glyvenol. Citelné zlepšení tam bylo, ale zcela doléčit se mi to nepodařilo s žádným z nich. Nakonec jsem zkusila Hemostop a s tím se mi to podařilo. Celkově to pro mě bylo jeden velký horor, ale jsem ráda, že to mám za sebou a snad už nikdy více.


Šárka J.

Doufám, že už o hemeroidech nikdy v životě neuslyším, protože to byla vážně otřesná zkušenost. Po porodu jsem na tom byla tak špatně, že jsem nemohla ani normálně kojit. Nebyla jsem prostě s to si v klidu sednout. Marně jsem doufala, že je to dočasné a samo to odezní. Nakonec jsem skončila u doktorky. Ta mi nasadila probiotika a psyllium, mazání Hemostopem a dala mi seznam toho, co nemám jíst a pít. Sice trvalo nějakou dobu, než jsem se dala stoprocentně dohromady, ale jsem ráda, že to takhle dopadlo. Tuto mast doporučuju, ale podotýkám, že je to hlavně o změně životosprávy.


Miroslava H.

Mastí, čípků, odvarů a podobně jsem vyzkoušela vážně hodně. Různé značky včetně Hemostopu. Některé fungují lépe, jiné méně. V rámci možností plní všechny svoji funkci, která je však v principu věci dosti omezená. Dokud neodstraníte příčinu vzniku hemoroidů, tak to můžete mazat, čím chcete, můžete si vsouvat do konečníku čípky, jaké chcete, stejně se vám obtíže budou stále vracet. Naprostým základem je změna životního stylu. Zhubněte, přestaňte jíst nezdravá jídla, začněte se aspoň trochu hýbat, hodně pijte a dodržujte základní hygienické návyky. Masti, čípky i odvary vám pomohou zbavit se v prvotní fázi pálení a svědění konečníku, bolesti při vyprazdňování a spol. Reálně ale mají jen omezenou schopnost vyřešit dlouhodobě problém jako takový. Berte to v potaz, abyste se pak nedivili, že něco nezabírá. Mám dlouholeté zkušenosti a vím, o čem mluvím, protože dneska už hemoroidy netrápí a vím, jak jsem k tomu dospěla.


Tomáš P.

Zcela napoprvé jsem si zakoupil mast a čípky Procto-glyvenol, jejichž účinnost bohužel nemůžu posoudit. Po prvním dni používání jsem s tím přestal, protože mi tenhle výrobek opravdu hodně nevoněl. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl přejít na něco jiného. V lékárně mi nabídli Hemostop Gel MAX. Koupil jsem, mazal jsem, nezapáchal a vyléčil. Já jsem spokojený.


Marie R.

Ještě během pobytu v porodnici mi bylo doporučeno zajít po každém vyprázdnění do sprchy, tam si opláchnout svěrač ledovou vodou a následně ho namazat gelem z dubové kůry. To samé jsem dělala potom i doma s tím, že jsem nahradila dubový gel Hemostopem. Oboje fungovalo na jedničku. Dobré je ty gely uchovávat v lednici, při aplikaci to pak příjemně chladí a umocňuje to pocit úlevy.


Roman V.

Dle mého názoru vyhovuje každému jiná mast. Mě vyhovuje právě ten Hemostop a naopak mi nesvědčí ten tolik oblíbený dubový gel. Nemyslím si ale, že je jeden dobrý a druhý naopak špatný. Prostě je to záležitost individuální účinnosti a snášenlivosti. Důležité je si po vyprázdnění umýt zadek a pak to namazat. Nejpodstatnější ale je upravit jídelníček a pravidelně do sebe dostávat dostatek vlákniny, aby byla stolice dostatečně pevná a zároveň měkká. Člověk pak nemusí tlačit jak o život a dráždit svěrač. Mě se v tomhle ohledu vyplatilo jíst hodně celozrnného pečiva, banánů, hrušek a jablek. Jinak nejsem žádný zastánce samoléčby a všem doporučuju zajít si nejdříve k doktorovi. Tak jsem to udělal i já. Sice mi poradil postupovat tak, jak bych to udělal sám, ale měl jsem jistotu, že nic nezanedbám a nejedná se o nic vážného.


Karolína K.

Já léčila svoje hemoroidy Hemostopem a ten se osvědčil. Vždycky po toaletě jsem se šla opláchnout studenou vodou a následně s pomocí latexové rukavice důkladně rozetřela gel vně i uvnitř svěrače. Současně jsem brala mírné projímadlo, aby byla stolice měkká a nedráždila konečník. V neposlední řadě jsem si připravovala sedací koupele z dubové kůry, v nichž jsem se několikrát denně smáčela. Pak už jen stačí vyhnout se dlouhému vysedávání. Při dodržení těchto několika málo věcí mi bylo už druhý den výrazně lépe a za nějakých pět dní jsem s tím mohla skončit.


Propagační spot

Výrobcem tohoto zdravotnického prostředku je společnost:

Simply You Pharmaceuticals Da Vinci Academia